Uz sākumlapu



Rīgas 40. vidusskola
 
 
 
 
Skatīt karti
15

dec

2019

Šodien

svētdiena, 2019. gada
15. decembris
Johanna, Hanna, Jana

Pedagoģisko darbinieku saraksts

Rīgas 40.vidusskolas

pedagoģisko darbinieku saraksts

1.

Sandra Akmentiņa

Latviešu valodas un literatūras pasniedzēja

(7.a, 7.b, 7.c, 9.a, 9.b, 9.c, 9.d)

Klases audzinātāja (9.d)

2.

Tatjana Andrejeva

Vācu valodas pasniedzēja (10.a, 11.b, 12.b)

Interešu izglītības skolotāja (vācu teātris)

3.

Anda Apine

Vizuālās mākslas pasniedzēja

(6.a, 6.b, 6.c, 6.d, 7.a, 7.b, 7.c, 8.a, 8.b, 8.c, 8.d, 9.a, 9.b, 9.c, 9.d, 12.a, 12.b)

4.

Ņina Āboliņa

Skolas bibliotekāre

5.

Svetlana Balahoviča

Matemātikas pasniedzēja (2.b)

Krievu valodas un literatūras pasniedzēja (2.b)

Latviešu valodas un literatūras pasniedzēja (2.a, 2.b, 2.c)

Dabaszinību pasniedzēja (2.b)

Ētikas pasniedzēja (2.b)

Klases audzinātāja (2.b)

6.

Jevgēnija Beznosika

Angļu valodas pasniedzēja (6.a, 6.b, 6.c, 6.d)

Franču valodas pasniedzēja (12.a)

7.

Alla Bondarenko

Ģeogrāfijas pasniedzēja

(7.a, 7.b, 7.c, 8.a, 8.b, 8.c, 8.d, 9.a, 9.b, 9.c, 10.a, 10.b, 11.a, 11.b)

Sociālo zinību pasniedzēja (9.a, 9.b, 9.c, 9.d)

8.

Žanna Bormane

Vācu valodas pasniedzēja (10.b, 11.b, 12.b)

9.

Karine Boroduļina

Skolas psihologs

10.

Irina Buhaņko

Angļu valodas pasniedzēja (6.b, 6.c, 7.b, 8.c, 8.d, 9.a, 9.b)

11.

Vija Bukovska

Bioloģijas pasniedzēja

(7.a, 7.b, 7.c, 8.a, 8.b, 8.c, 8.d, 9.a, 9.b, 9.c, 9.d, 12.a)

12.

Marina Caune

Angļu valodas pasniedzēja (2.a, 2.b, 2.c, 4.a, 4.c)

Pagarinātās dienas grupas skolotāja

13.

Elīna Čujanova

Skolas bibliotekāre

Krievu valodas pasniedzēja (fakultatīvais kurss)

14.

Nadežda Djomina

Direktora vietniece

Matemātikas pasniedzēja (5.a, 5.b, 5.c, 5.d)

15.

Žanna Dmitrijeva

Angļu valodas pasniedzēja (8.c, 8.d, 9.c, 9.d, 12.a, 12.b)

Klases audzinātāja (9.c)

Interešu izglītības skolotāja (angļu teātris)

16.

Nataļja Domanska

Latviešu valodas un literatūras pasniedzēja

(2.a, 2.b, 2.c, 3.a, 3.b, 3.c, 5.c)

Klases audzinātāja (5.c)

17.

Aleksandrs Dorofejevs

Sporta pasniedzējs (6.b, 6.d, 7.b, 8.c, 9.c, 9.d, 12.b)

Sporta organizators

18.

Tatjana Dubinska

Krievu valodas un literatūras pasniedzēja (1.b)

Krievu literatūras pasniedzēja (4.a, 4.b, 4.c, 4.d)

Matemātikas pasniedzēja (1.b)

Dabaszinību pasniedzēja (1.b)

Sociālo zinību pasniedzēja (1.b)

Ētikas pasniedzēja (1.b)

Sporta pasniedzēja (1.b)

Mājturības pasniedzēja (1.b)

Klases audzinātāja (1.b)

Pagarinātās dienas grupas skolotāja

19.

Ludmila Dušeņina

Logopēde

20.

Olga Galperina

Vācu valodas pasniedzēja (11.a)

21.

Mihails Golubevs

Fizikas pasniedzējs (12.a, 12.b)

22.

Irina Gončarova

Pagarinātās dienas grupas skolotāja

Interešu izglītības skolotāja (deju studija)

Koncertmeistare

23.

Tatjana Goranova

Sociālais pedagogs

Klases audzinātāja (6.b)

24.

Olga Grigorjeva

Pagarinātās dienas grupas skolotāja

25.

Irina Grišajeva

Skolas bibliotekāre

26.

Andrejs Griščenko

Informātikas pasniedzējs (5.d, 6.c, 6.d)

27.

Larisa Gruzova

Skolas psihologs

28.

Aleksandra Guļāne

Matemātikas pasniedzēja (fakultatīvais kurss)

29.

Anitra Ģērmane

Latviešu valodas un literatūras pasniedzēja (5.a, 5.b, 5.d)

Vizuālās mākslas pasniedzēja

(3.a, 3.b, 3.c, 4.a, 4.b, 4.c, 4.d, 5.a, 5.b, 5.c, 5.d)

Interešu izglītības skolotāja (vizuālās mākslas studija)

30.

Inesa Iļčenko

Interešu izglītības skolotāja (krievu teātris)

31.

Alla Jaziņina

Krievu valodas un literatūras pasniedzēja (8.a, 8.c, 8.d)

Pasaules vēstures pasniedzēja (8.a, 8.b, 8.c, 8.d)

Klases audzinātāja (8.c)

32.

Sabīne Kasparsone

Direktora vietniece

Latviešu valodas un literatūras pasniedzēja (6.a, 6.b, 6.c, 6.d)

Klases audzinātāja (6.d)

33.

Jekaterīna Kazimirska

Angļu valodas pasniedzēja (5.b, 5.c, 6.a, 6.b, 6.c, 6.d)

34.

Lilija Kļevicka

Dabaszinību pasniedzēja

(1a, 1b, 1c, 2a, 2b, 2c, 3a, 3b, 3c, 3d, 5b, 5d)

35.

Irina Kļujeva

Krievu valodas un literatūras pasniedzēja (9.a, 9.b, 9,c, 9.d)

Klases audzinātāja (9.a)

36.

Olga Kočergina

Sporta pasniedzēja

(3.a, 3.b, 3.c, 4.a, 4.b, 4.c, 4.d, 5.a, 5.b, 5.c, 5.d, 11.a)

Klases audzinātāja (7.b, 11.a)

Sporta organizatore

37.

Vjačeslavs Korotins

Ķīmijas pasniedzējs

(9.a, 9.b, 9.c, 9.d, 10.a, 10.b, 11.a, 11.b, 12.a, 12.b)

38.

Nataļja Kozeļska

Matemātikas pasniedzēja (11.a, 11.b, 12.a)

39.

Ligita Kozlovska

Vizuālās mākslas pasniedzēja (1.a, 1.b, 1.c, 2.a, 2.b, 2.c)

Mājturības pasniedzēja

(4.a, 4.b, 4.c, 4.d, 5.a, 5.b, 5.c, 5.d, 6.a, 6.b, 6.c, 6.d, 7.a, 7.b, 7.c)

Interešu izglītības skolotāja (vizuālās mākslas studija)

40.

Lesja Krivoručko

Krievu valodas un literatūras pasniedzēja (2.c)

Matemātikas pasniedzēja (2.c)

Dabaszinību pasniedzēja (2.c)

Sociālo zinību pasniedzēja (2.b, 2.c)

Ētikas pasniedzēja (2.c)

Mājturības pasniedzēja (2.b, 2.c)

Sporta pasniedzēja (2.b, 2.c)

Klases audzinātāja (2.c)

Pagarinātās dienas grupas skolotāja

41.

Aļvandrs Ledaks

Vācu valodas pasniedzējs (10.b, 11.a, 12.a)

42.

Daiga Logina

Latviešu valodas un literatūras pasniedzēja

(6.c, 6.d, 10.a, 10.b, 11.a, 11.b, 12.a, 12.b)

43.

Regīna Lukjančuka

Krievu valodas un literatūras pasniedzēja (3.b, 4.a, 4.b, 4.c, 4.d)

Klases audzinātāja (4.b)

44.

Vladimirs Ļitvinskis

Direktora vietnieks

Programmēšanas pamatu pasniedzējs (10.b, 11.b, 12.b)

45.

Vladimirs Markevičs

Fizikas pasniedzējs (9.a, 9.b, 9.c, 9.d, 11.a, 11.b)

Informātikas pasniedzējs

(6.a, 6.b, 8.a, 8.b, 8.c, 8.d, 9.a, 9.b, 9.c, 9.d)

46.

Yelena Maslovskaya

Direktora vietniece

Ekonomikas pasniedzēja (10.a, 10.b, 11.a, 11.b)

Sociālo zinību pasniedzēja (8.a, 8.b, 8.c, 8.d)

47.

Agrita Meirēna

Latviešu valodas un literatūras pasniedzēja (8.a, 8.b, 8.c, 8.d)

Muzeju pedagogs

48.

Oksana Merefjanska

Latviešu valodas un literatūras pasniedzēja

(1.a, 1.b, 1.c, 3.a, 3.b, 3.c)

49.

Tatjana Moisejenoka

Matemātikas pasniedzēja (6.a, 6.b, 6.c, 6.d, 7.a)

Klases audzinātāja (6.c)

50.

Irina Morozova

Vēstures pasniedzēja (9.c, 9.d, 12.a, 12.b)

51.

Svetlana Morozova

Krievu valodas un literatūras pasniedzēja (2.a)

Matemātikas pasniedzēja (2.a)

Dabaszinību pasniedzēja (2.a)

Sociālo zinību pasniedzēja

(2.a, 4.a, 4.b, 4.c, 4.d, 5.a, 5.b, 5.c, 5.d)

Ētikas pasniedzēja (2.a)

Mājturības pasniedzēja (2.a)

Sporta pasniedzēja (2.a)

Klases audzinātāja (2.a)

52.

Anna Muhina

Krievu valodas un literatūras pasniedzēja (1.a)

Matemātikas pasniedzēja (1.a)

Dabaszinību pasniedzēja (1.a)

Sociālo zinību pasniedzēja (1.a)

Ētikas pasniedzēja (1.a)

Mājturības pasniedzēja (1.a)

Sporta pasniedzēja (1.a)

Klases audzinātāja (1.a)

Pagarinātās dienas grupas skolotāja

53.

Jeļena Ņečajeva

Angļu valodas pasniedzēja (7.a, 7.c, 9.c, 9.d, 11.a, 11.b)

54.

Irina Orlova

Informātikas pasniedzēja

(5.a, 5.b, 5.c, 5.d, 6.a, 6.b, 6.c, 6.d, 7.a, 7.b, 7.c, 8.a, 8.b, 8.c, 8.d, 9.a, 9.b, 9.c, 9.d, 10.a, 10.b, 11.a, 11.b, 12.a, 12.b)

55.

Natālija Orlova

Krievu valodas un literatūras pasniedzēja (5.a, 5.b, 5.c, 5.d)

Klases audzinātāja (5.b)

56.

Evelīna Oščenkova

Latviešu valodas un literatūras pasniedzēja

(1.a, 1.b, 1.c, 4.a, 4.b, 4.c, 4.d)

57.

Aiga Ozola

Latviešu valodas un literatūras pasniedzēja

(9.c, 9.d, 10.a, 10.b, 11.a, 11.b, 12.a, 12.b)

58.

Gunta Ozoliņa

Latviešu valodas un literatūras pasniedzēja

(7.a, 7.b, 8.a, 8.b, 8.c, 8.d, 9.a, 9.b)

59.

Karina Pegova

Angļu valodas pasniedzēja (1.a, 1.b, 1.c, 3.a, 3.b, 3.c, 4.d)

Klases audzinātāja (4.d)

60.

Eleonora Petrova

Interešu izglītības skolotāja (deju studija)

61.

Jeļena Pivovarova

Angļu valodas pasniedzēja (4.a, 4.b, 7.a, 7.b, 7.c, 11.a, 11.b)

62.

Natālija Poļežajeva

Angļu valodas pasniedzēja (1.a, 1.b. 1.c, 2.a, 2.b, 2.c, 4.c)

63.

Nataļja Ponomarjova

Krievu valodas un literatūras pasniedzēja (10.a, 10.b)

Krievu valodas pasniedzēja (6.c, 6.d)

Klases audzinātāja (10.a)

64.

Vladislavs Potapkins

Informātikas pasniedzējs (7.a, 7.b, 7.c)

65.

Vladislavs Rafaļskis

Krievu literatūras pasniedzējs (5.a, 5.b, 5.c, 5.d, 6.b, 6.c, 6.d)

66.

Janīna Regža

Bioloģijas pasniedzēja (10.a, 10.b, 11.a, 11.b)

Ķīmijas pasniedzēja (7.a, 7.b, 7.c, 8.a, 8.b, 8.c, 8.d)

Dabaszinību pasniedzēja (6.a, 6.b, 6.c, 6.d)

Klases audzinātāja (8.a, 10b)

67.

Jeļena Rubene

Mūzikas pasniedzēja

(5.a, 5.b, 5.c, 5.d, 6.a, 6.b, 6.c, 6.d, 7.a, 7.b, 7.c, 8.a, 8.b, 8.c, 8.d, 9.a, 9.b, 9.c, 9.d)

Kulturoloģijas pasniedzēja (10.a, 10.b, 11.a, 11.b)

68.

Jeļena Samozvanova

Krievu valodas un literatūras pasniedzēja (1.c)

Matemātikas pasniedzēja (1.c)

Dabaszinību pasniedzēja (1.c)

Sociālo zinību pasniedzēja (1.c)

Ētikas pasniedzēja (1.c)

Mājturības pasniedzēja (1.c)

Sporta pasniedzēja (1.c)

Klases audzinātāja (1.c)

Pagarinātās dienas grupas skolotāja

69.

Svetlana Saveiko

Izglītības metodiķe

Matemātikas pasniedzēja (12.b)

70.

Anastasija Seņa

Sporta pasniedzēja (10.a)

Sporta organizatore

71.

Viktorija Sevruka

Sporta pasniedzēja

(6.a, 6.c, 7.a, 7.c, 8.a, 8.b, 8.d, 9.a, 9.b, 10.b, 11.b, 12.a)

Sporta organizatore

72.

Irina Sidorika

Krievu valodas un literatūras pasniedzēja (3.c)

Matemātikas pasniedzēja (3.b, 3.c)

Sociālo zinību pasniedzēja (3.b, 3.c)

Ētikas pasniedzēja (3.b, 3.c)

Mājturības pasniedzēja (3.b, 3.c)

Klases audzinātāja (3.c)

Pagarinātās dienas grupas skolotāja

73.

Ludmila Smirnova

Krievu valodas un literatūras pasniedzēja (8.b, 11.a, 11.b)

Krievu literatūras pasniedzēja (7.b, 7.c)

Klases audzinātāja (8.b, 9.b)

74.

Marianna Smirnova

Direktora vietniece

Krievu valodas un literatūras pasniedzēja (12.b)

Klases audzinātāja (12.b)

75.

Aleksandrs Smirnovs

Sporta pasniedzējs (fakultatīvais kurss)

76.

Irina Sokolova

Angļu valodas pasniedzēja (8.a, 8.b, 10.a, 10.b, 12.a, 12.b)

Angļu literatūras pasniedzēja (10.a)

Lietišķās angļu valodas pasniedzēja (11.a)

77.

Svetlana Sokolova

Matemātikas pasniedzēja (7.b, 7.c)

Fizikas pasniedzēja (7.a, 7.b, 7.c, 8.a, 8.b, 8.c, 8.d, 10.a, 10.b)

Klases audzinātāja (8.d)

78.

Laura Stankeviča

Mūzikas pasniedzēja

(1.a, 1.b, 1.c, 2.a, 2.b, 2.c, 3.a, 3.b, 3.c, 4.a, 4.b, 4.c, 4.d)

Interešu izglītības skolotāja (koris)

79.

Aleksandrs Stecurins

Matemātikas pasniedzējs (8.c, 9.a, 9.b, 9.c, 9.d)

80.

Ivans Sturovs

Angļu valodas pasniedzējs (8.a, 8.b, 9.a, 9.b, 10.a, 10.b)

81.

Jeļena Šaškova

Direktora vietniece

Angļu valodas pasniedzēja (5.a, 5.d)

Klases audzinātāja (5.d)

82.

Marija Šehanova

Direktora vietniece

Angļu valodas pasniedzēja (3.a, 3.b, 3.c, 4.b, 4.d, 5.a, 5.d)

Klases audzinātāja (5.a)

83.

Oļegs Šleifmanis

Matemātikas pasniedzējs (8.a, 8.b, 8.d, 10.a, 10.b)

84.

Evija Špēra

Latviešu valodas un literatūras pasniedzēja

(5.a, 5.b, 5.c, 5.d, 6.a, 6.b)

85.

Zoja Teišerska

Krievu valodas un literatūras pasniedzēja (7.a, 12.a)

Krievu valodas pasniedzēja (7.b, 7.c)

Vēstures pasniedzēja (9.b)

Sociālo zinību pasniedzēja (7.a, 7.b, 7.c)

Klases audzinātāja (7.a, 12.a)

86.

Aleksandrs Teišerskis

Vēstures pasniedzējs

(6.a, 6.b, 6.c, 6.d, 7.a, 7.b, 7.c, 9.a, 10.a, 10.b, 11.a, 11.b)

Latvijas vēstures pasniedzējs (8.a, 8.b, 8.c, 8.d)

Sociālo zinību pasniedzējs (6.a, 6.b, 6.c, 6.d)

87.

Svetlana Terehova

Klases audzinātāja (3.b)

Speciālais pedagogs

Pagarinātās dienas grupas skolotāja

88.

Arsenijs Turko

Informātikas pasniedzējs (5.a, 5.b, 5.c)

89.

Jeļena Vediščeva

Skolas direktore

Bioloģijas pasniedzēja (12.b)

Veselības mācības pasniedzēja (12.a, 12.b)

90.

Jeļena Vilcāne

Krievu valodas un literatūras pasniedzēja (3.a)

Matemātikas pasniedzēja (3.a)

Sociālo zinību pasniedzēja (3.a)

Ētikas pasniedzēja (3.a)

Mājturības pasniedzēja (3.a)

Klases audzinātāja (3.a)

Pagarinātās dienas grupas skolotāja

91.

Jekaterina Vinogradova

Matemātikas pasniedzēja (4.a, 4.b, 4.c, 4.d)

Klases audzinātāja (4.a, 4.c)

92.

Irina Zakrevskaya

Latviešu valodas un literatūras pasniedzēja (4.a, 4.b, 4.c, 4.d)

93.

Zita Zvejniece

Direktora vietniece

Latviešu valodas un literatūras pasniedzēja (7.c)

Klases audzinātāja (7.c, 11.b)

94.

Marina Ždanoviča

Krievu valodas un literatūras pasniedzēja (6.a)

Krievu valodas pasniedzēja (6.b)

Klases audzinātāja (6.a)