Uz sākumlapu



Rīgas 40. vidusskola
 
 
 
 
Skatīt karti
4

mar

2024

Šodien

pirmdiena, 2024. gada
4. marts
Alise, Auce

Stundu saraksts (10. klases)

2023./2024. mācību gads

Eižena Laubes korpuss (Tērbatas iela 15/17)


10.a klase (humanitārās zinātnes un kultūra)

Diena
Nr.
Laiks
Priekšmets
Telpa
Pirmdiena
0. 8.00-8.40
1. 8.45-9.25
2. 9.30-10.10Sports un veselība
3. 10.30-11.10Sports un veselība
4. 11.30-12.10Sociālās zinības un vēsture506.
5.
12.25-13.05Sociālās zinības un vēsture506.
6.
13.20-14.00Matemātika409.
7.
14.05-14.45
Matemātika409.
8.
14.50-15.30
Bioloģija501.
9.
15.35-16.15
Klases stunda
707.
Otrdiena
0.
8.00-8.40Fizika 601.
1.
8.45-9.25Fizika601.
2.
9.30-10.10Bioloģija504.
3.
10.30-11.10Bioloģija501.
4.
11.30-12.10
Matemātika409.
5.
12.25-13.05Matemātika409.
6.
13.20-14.00
Vācu valoda 406.
7.
14.05-14.45
Vācu valoda 406.
Trešdiena
0.
8.00-8.40Angļu valoda107./605.
1.
8.45-9.25Angļu valoda107./605.
2.
9.30-10.10Latviešu valoda302.
3.
10.30-11.10Latviešu valoda302.
4.
11.30-12.10Ķīmija309.
5.
12.25-13.05
Ķīmija309.
6.
13.20-14.00
Krievu valoda207.
7.
14.05-14.45
Krievu valoda207.
Ceturtdiena
0.
8.00-8.40 Datorika 301.
1.
8.45-9.25Datorika 301.
2.
9.30-10.10Angļu valoda107./605.
3.
10.30-11.10Angļu valoda107./605.
4.
11.30-12.10Vācu valoda404./405./406.
5.
12.25-13.05Latviešu valoda302.
6.
13.20-14.00
Latviešu valoda302.
7.
14.05-14.45
Fizika601.
Piektdiena
0.
8.00-8.40
1.
8.45-9.25Matemātika409.
2.
9.30-10.10Sociālās zinības un vēsture506.
3.
10.30-11.10Sociālās zinības un vēsture506.
4.
11.30-12.10Ķīmija309.
5.
12.25-13.05
Sports un veselība410.
6.
13.20-14.00
Vācu valoda404./405./406.
7.
14.05-14.45
Vācu valoda404./405./406.



10.a klase (uzņēmējdarbības pamati)

Diena
Nr.
Laiks
Priekšmets
Telpa
Pirmdiena
0. 8.00-8.40
1. 8.45-9.25
2. 9.30-10.10Sports un veselība
3. 10.30-11.10Sports un veselība
4. 11.30-12.10Sociālās zinības un vēsture506.
5.
12.25-13.05Sociālās zinības un vēsture506.
6.
13.20-14.00Matemātika 402.
7.
14.05-14.45
Matemātika402.
8.
14.50-15.30
Bioloģija501.
9.
15.35-16.15
Klases stunda707.
Otrdiena
0.
8.00-8.40 Fizika 601.
1.
8.45-9.25 Fizika 601.
2.
9.30-10.10 Bioloģija 504,
3.
10.30-11.10 Bioloģija 501.
4.
11.30-12.10
Matemātika402.
5.
12.25-13.05Matemātika402.
6.
13.20-14.00
Datorika 301.
7.
14.05-14.45
Datorika 301.
Trešdiena
0.
8.00-8.40Angļu valoda107./605.
1.
8.45-9.25Angļu valoda107./605.
2.
9.30-10.10Latviešu valoda302.
3.
10.30-11.10Latviešu valoda302.
4.
11.30-12.10Ķīmija309.
5.
12.25-13.05
Ķīmija309.
6.
13.20-14.00
Uzņēmējdarbības pamati208.
7.
14.05-14.45
Uzņēmējdarbības pamati208.
Ceturtdiena
0.
8.00-8.40
1.
8.45-9.25
2.
9.30-10.10Angļu valoda107./605.
3.
10.30-11.10Angļu valoda107./605.
4.
11.30-12.10Vācu valoda404./405./406.
5.
12.25-13.05Latviešu valoda302.
6.
13.20-14.00
Latviešu valoda302.
7.
14.05-14.45
Fizika601.
Piektdiena
0.
8.00-8.40
1.
8.45-9.25Matemātika402.
2.
9.30-10.10Sociālās zinības un vēsture506.
3.
10.30-11.10Sociālās zinības un vēsture506.
4.
11.30-12.10Ķīmija309.
5.
12.25-13.05
Sports un veselība410.
6.
13.20-14.00
Vācu valoda404./405./406.
7.
14.05-14.45
Vācu valoda404./405./406.


10.b klase (matemātika, dabaszinātnes un tehnoloģijas)

Diena
Nr.
Laiks
Priekšmets
Telpa
Pirmdiena
0. 8.00-8.40
1. 8.45-9.25
2. 9.30-10.10Sports un veselība
3. 10.30-11.10Sports un veselība
4.11.30-12.10Kultūras pamati
606.
5.
12.25-13.05Kultūras pamati
606.
6.
13.20-14.00Matemātika402.
7.
14.05-14.45
Matemātika402.
8.
14.50-15.30
Kultūras pamati
606.
9.
15.35-16.15
Bioloģija
501.
Otrdiena
0.
8.00-8.40 Bioloģija 501.
1.
8.45-9.25 Bioloģija 501.
2.
9.30-10.10Fizika601.
3.
10.30-11.10Fizika601.
4.
11.30-12.10
Matemātika402.
5.
12.25-13.05
Matemātika402.
6.
13.20-14.00
Klases stunda707.
Trešdiena
0.
8.00-8.40 Latviešu valoda 302.
1.
8.45-9.25Latviešu valoda302.
2.
9.30-10.10Angļu valoda107./605.
3.
10.30-11.10Angļu valoda107./605.
4.
11.30-12.10
Sociālās zinības un vēsture506.
5.
12.25-13.05
Sociālās zinības un vēsture506.
6.
13.20-14.00
Uzņēmējdarbības pamati208.
7.
14.05-14.45
Uzņēmējdarbības pamati208.
Ceturtdiena
0.
8.00-8.40
1.
8.45-9.25
2.
9.30-10.10Latviešu valoda302.
3.
10.30-11.10Latviešu valoda302,
4.
11.30-12.10 Vācu valoda 404./405./406.
5.
12.25-13.05Angļu valoda107./605.
6.
13.20-14.00
Angļu valoda107./605.
7.
14.05-14.45
Ķīmija 309.
8.
14.50-15.30Fizika601.
Piektdiena
0.
8.00-8.40
1.
8.45-9.25Matemātika402.
2.
9.30-10.10Ķīmija 309.
3.
10.30-11.10Ķīmija 309.
4.
11.30-12.10Sociālās zinības un vēsture506.
5.
12.25-13.05Sociālās zinības un vēsture506.
6.
13.20-14.00
Vācu valoda404./405./406.
7.
14.05-14.45
Vācu valoda 404./405./406.


10.b klase (dabaszinātnes)

Diena
Nr.
Laiks
Priekšmets
Telpa
Pirmdiena
0. 8.00-8.40
1. 8.45-9.25
2. 9.30-10.10Sports un veselība
3. 10.30-11.10Sports un veselība
4.11.30-12.10Kultūras pamati606.
5.
12.25-13.05Kultūras pamati606.
6.
13.20-14.00Matemātika409.
7.
14.05-14.45
Matemātika409.
8.
14.50-15.30
Kultūras pamati606.
9.
15.35-16.15Bioloģija501.
Otrdiena
0.
8.00-8.40Bioloģija 501.
1.
8.45-9.25Bioloģija501.
2.
9.30-10.10Fizika601.
3.
10.30-11.10Fizika601.
4.
11.30-12.10
Matemātika409.
5.
12.25-13.05
Matemātika409.
6.
13.20-14.00
Klases stunda707.
Trešdiena
0.
8.00-8.40 Latviešu valoda 302.
1.
8.45-9.25Latviešu valoda302.
2.
9.30-10.10Angļu valoda107./605.
3.
10.30-11.10Angļu valoda107./605.
4.
11.30-12.10
Sociālās zinības un vēsture506.
5.
12.25-13.05
Sociālās zinības un vēsture506.
6.
13.20-14.00
Krievu valoda207.
7.
14.05-14.45
Krievu valoda207.
Ceturtdiena
0.
8.00-8.40
1.
8.45-9.25
2.
9.30-10.10Latviešu valoda 302.
3.
10.30-11.10Latviešu valoda302.
4.
11.30-12.10 Vācu valoda 404./405./406.
5.
12.25-13.05Angļu valoda107./605.
6.
13.20-14.00
Angļu valoda107./605.
7.
14.05-14.45
Ķīmija 309.
8.
14.50-15.30Fizika601.
Piektdiena
0.
8.00-8.40
1.
8.45-9.25 Matemātika 409.
2.
9.30-10.10 Ķīmija 309.
3.
10.30-11.10Ķīmija309.
4.
11.30-12.10Sociālās zinības un vēsture506.
5.
12.25-13.05Sociālās zinības un vēsture506.
6.
13.20-14.00
Vācu valoda404./405./406.
7.
14.05-14.45
Vācu valoda 404./405./406.