Uz sākumlapu



Rīgas 40. vidusskola
 
 
 
 
Skatīt karti
4

mar

2024

Šodien

pirmdiena, 2024. gada
4. marts
Alise, Auce

Stundu saraksts (11. klases)

2023./2024. mācību gads

Eižena Laubes korpuss (Tērbatas iela 15/17)


11.a klase (humanitārās zinātnes un kultūra)

Diena
Nr.
Laiks
Priekšmets
Telpa
Pirmdiena
0. 8.00-8.40Angļu valoda603./605.
1. 8.45-9.25Angļu valoda603./605.
2. 9.30-10.10Latviešu valoda302.
3. 10.30-11.10Latviešu valoda302.
4. 11.30-12.10Matemātika409.
5.
12.25-13.05Matemātika409.
6.
13.20-14.00Krievu valoda 505.
7.
14.05-14.45
Krievu valoda505.
Otrdiena
0.
8.00-8.40Vācu valoda 406.
1.
8.45-9.25Vācu valoda406.
2.
9.30-10.10Matemātika409.
3.
10.30-11.10Matemātika409.
4.
11.30-12.10
Angļu valoda603./605.
5.
12.25-13.05Angļu valoda603./605.
6.
13.20-14.00
Ķīmija309.
Trešdiena
0.
8.00-8.40Ķīmija 309.
1.
8.45-9.25Ķīmija 309.
2.
9.30-10.10Matemātika409.
3.
10.30-11.10Matemātika409.
4.
11.30-12.10Ģeogrāfija307.
5.
12.25-13.05
Fizika601.
6.
13.20-14.00
Fizika601.
Ceturtdiena
0.
8.00-8.40 Latviešu valoda 302.
1.
8.45-9.25Latviešu valoda302.
2.
9.30-10.10Sports un veselība
3.
10.30-11.10Sports un veselība
4.
11.30-12.10Klases stunda 207.
5.
12.25-13.05Vācu valoda404./406./410.
6.
13.20-14.00
Kultūra un māksla
504.
7.
14.05-14.45
Kultūra un māksla504.
8.
14.50-15.30
Kultūra un māksla504.
Piektdiena
0.
8.00-8.40
1.
8.45-9.25
2.
9.30-10.10Ģeogrāfija307.
3.
10.30-11.10Ģeogrāfija307.
4.
11.30-12.10Vācu valoda404./406./408.
5.
12.25-13.05
Vācu valoda404./406./408.
6.
13.20-14.00
Fizika601.
7.
14.05-14.45
Kultūra un māksla504.
8.
14.50-15.30
Kultūra un māksla504.
9.
15.35-16.15
Kultūra un māksla504.



11.a klase (uzņēmējdarbības pamati)

Diena
Nr.
Laiks
Priekšmets
Telpa
Pirmdiena
0. 8.00-8.40 Angļu valoda 603./605.
1. 8.45-9.25 Angļu valoda 603./605.
2. 9.30-10.10Latviešu valoda302.
3. 10.30-11.10Latviešu valoda302.
4. 11.30-12.10Matemātika402.
5.
12.25-13.05Matemātika402.
6.
13.20-14.00Kultūras pamati 606.
7.
14.05-14.45
Kultūras pamati606.
Otrdiena
0.
8.00-8.40
1.
8.45-9.25 Kultūras pamati 606.
2.
9.30-10.10Matemātika
402.
3.
10.30-11.10Matemātika402.
4.
11.30-12.10
Angļu valoda603./605.
5.
12.25-13.05Angļu valoda603./605.
6.
13.20-14.00
Ķīmija309.
7.
14.05-14.45
Sports un veselība 409.
Trešdiena
0.
8.00-8.40Ķīmija 309.
1.
8.45-9.25Ķīmija 309.
2.
9.30-10.10Uzņēmējdarbības pamati208.
3.
10.30-11.10Uzņēmējdarbības pamati208.
4.
11.30-12.10Ģeogrāfija307.
5.
12.25-13.05
Fizika601.
6.
13.20-14.00
Fizika601.
Ceturtdiena
0.
8.00-8.40 Latviešu valoda 302.
1.
8.45-9.25Latviešu valoda302.
2.
9.30-10.10Sports un veselība
3.
10.30-11.10Sports un veselība
4.
11.30-12.10Klases stunda 207.
5.
12.25-13.05Vācu valoda404./406./410.
6.
13.20-14.00
Matemātika402.
7.14.05-14.45
Matemātika
402.
Piektdiena
0.
8.00-8.40
1.
8.45-9.25 707.
2.
9.30-10.10Ģeogrāfija307.
3.
10.30-11.10Ģeogrāfija307.
4.
11.30-12.10Vācu valoda404./406./408.
5.
12.25-13.05
Vācu valoda404./406./408.
6.
13.20-14.00
Fizika601.
7.
14.05-14.45
Lietišķā angļu valoda 107.
8.
14.50-15.30
Lietišķā angļu valoda 107.


11.b klase (matemātika, dabaszinātnes un tehnoloģijas)

Diena
Nr.
Laiks
Priekšmets
Telpa
Pirmdiena
0. 8.00-8.40Latviešu valoda 302.
1. 8.45-9.25Latviešu valoda 302.
2. 9.30-10.10Angļu valoda603./605.
3. 10.30-11.10Angļu valoda603./605.
4.11.30-12.10Matemātika402.
5.
12.25-13.05Matemātika402.
Otrdiena
0.
8.00-8.40
1.
8.45-9.25Ķīmija 309.
2.
9.30-10.10Matemātika402.
3.
10.30-11.10Matemātika402.
4.
11.30-12.10
Latviešu valoda 302.
5.
12.25-13.05
Latviešu valoda302.
6.
13.20-14.00
Programmēšana 304.
7.
14.05-14.45
Programmēšana 304.
8.
14.50-15.30
Programmēšana304.
Trešdiena
0.
8.00-8.40
1.
8.45-9.25
2.
9.30-10.10Uzņēmējdarbības pamati208.
3.
10.30-11.10Uzņēmējdarbības pamati208.
4.
11.30-12.10
Klases stunda207.
5.
12.25-13.05
Ģeogrāfija307.
6.
13.20-14.00
Ģeogrāfija307.
7.
14.05-14.45
Ķīmija309.
8.
14.50-15.30
Ķīmija
309.
Ceturtdiena
0.
8.00-8.40 Angļu valoda 603./605.
1.
8.45-9.25 Angļu valoda 603./605.
2.
9.30-10.10Sports un veselība
3.
10.30-11.10Sports un veselība
4.
11.30-12.10Fizika 601.
5.
12.25-13.05Vācu valoda404./405./406.
6.
13.20-14.00
Matemātika402.
7.
14.05-14.45
Matemātika402.
Piektdiena
0.
8.00-8.40
1.
8.45-9.25 Ģeogrāfija 307.
2.
9.30-10.10Fizika601.
3.
10.30-11.10Fizika601.
4.
11.30-12.10Vācu valoda404./405./406.
5.
12.25-13.05Vācu valoda404./405./406.
6.
13.20-14.00
Programmēšana408.
7.
14.05-14.45
Programmēšana 408.
8.
14.50-15.30
Programmēšana304.


11.b klase (dabaszinātnes)

Diena
Nr.
Laiks
Priekšmets
Telpa
Pirmdiena
0. 8.00-8.40Latviešu valoda 302.
1. 8.45-9.25Latviešu valoda302.
2. 9.30-10.10Angļu valoda603./605.
3. 10.30-11.10Angļu valoda603./605.
4.11.30-12.10Matemātika409.
5.
12.25-13.05Matemātika409.
6.
13.20-14.00Krievu valoda505.
7.
14.05-14.45Krievu valoda505.
Otrdiena
0.
8.00-8.40
1.
8.45-9.25Ķīmija309.
2.
9.30-10.10Matemātika409.
3.
10.30-11.10Matemātika409.
4.
11.30-12.10
Latviešu valoda302.
5.
12.25-13.05
Latviešu valoda302.
6.
13.20-14.00
Bioloģija504.
7.
14.05-14.45
Sports un veselība
409.
Trešdiena
0.
8.00-8.40Bioloģija 501.
1.
8.45-9.25Bioloģija501.
2.
9.30-10.10Matemātika409.
3.
10.30-11.10Matemātika409.
4.
11.30-12.10
Klases stunda207.
5.
12.25-13.05
Ģeogrāfija307.
6.
13.20-14.00
Ģeogrāfija307.
7.
14.05-14.45
Ķīmija309.
8.
14.50-15.30
Ķīmija309.
Ceturtdiena
0.
8.00-8.40 Angļu valoda 603./605.
1.
8.45-9.25 Angļu valoda 603./605.
2.
9.30-10.10Sports un veselība
3.
10.30-11.10Sports un veselība
4.
11.30-12.10Fizika 601.
5.
12.25-13.05 Vācu valoda 404./405./406.
6.
13.20-14.00
Datorika
301.
7.
14.05-14.45
Datorika301.
Piektdiena
0.
8.00-8.40
1.
8.45-9.25Ģeogrāfija 307.
2.
9.30-10.10Fizika 601.
3.
10.30-11.10Fizika601.
4.
11.30-12.10Vācu valoda404./405./406.
5.
12.25-13.05Vācu valoda404./405./406.