Uz sākumlapu



Rīgas 40. vidusskola
 
 
 
 
Skatīt karti
9

dec

2019

Šodien

pirmdiena, 2019. gada
9. decembris
Tabita, Sarmīte

Mācību olimpiāžu laureāti (2013./14. mācību gads)

2013./14. mācību gads

Olimpiāžu laureāti

Starptautiskās olimpiādes

Matemātika

Vladislavs Kļevickis (12.c) – bronzas medaļa

Latvijas Valsts olimpiādes

Informātika

Vladislavs Kļevickis (12.c) – sudraba medaļa

Matemātika

Vladislavs Kļevickis (12.c) – zelta medaļa

Lidija Ivanova (11.c) – atzinība

Franču valoda

Pavels Lindermans (6.a) – zelta medaļa

Staņislavs Luka Stroževs (6.a) – sudraba medaļa

Anastasija Aleksejeva (12.a) – sudraba medaļa

Alisa Mazore (6.a) – bronzas medaļa

Rīgas pilsētas olimpiādes

Bioloģija

Rūdolfs Pogodins (9.c) – bronzas medaļa

Tīna Sarapa (9.c) – bronzas medaļa

Mihails Aleksejevs (11.c) – bronzas medaļa

Anastasija Stepanova (12.a) – bronzas medaļa

Irīna Morozova (12.b) – bronzas medaļa

Ņikita Zrelovs (11.b) – atzinība

Fizika

Andrejs Petrovs (9.a) – sudraba medaļa

Maksims Surovovs (10.b) – sudraba medaļa

Anastasija Kirejenkova (11.c) – sudraba medaļa

Aleksandrs Kozjutinskis (9.b) – bronzas medaļa

Marija Gavrilova (10.b) – bronzas medaļa

Daniels Saakjans (10.b) – bronzas medaļa

Ludmila Hrižanovska (10.b) – atzinība

Ļevs Dumans (11.c) – atzinība

Oļegs Kurovs (11.c) – atzinība

Gļebs Zubkovs (12.c) – atzinība

Franču valoda

Anastasija Aleksejeva (12.a) – sudraba medaļa

Pavels Lindermans (6.a) – bronzas medaļa

Alisa Mazore (6.a) – atzinība

Staņislavs Luka Stroževs (6.a) – atzinība

Irina Česnokova (10.b) – atzinība

Serafima Kreile (11.a) – atzinība

Ģeogrāfija

Ļevs Dumans (11.c) – sudraba medaļa

Ņikita Zrelovs (11.b) – bronzas medaļa

Oļegs Kurovs (11.c) – atzinība

Informātika

Aleksandrs Žižkuns (11.c) – bronzas medaļa

Vladislavs Kļevickis (12.c) – bronzas medaļa

Deniss Kobeļevs (12.c) – bronzas medaļa

Leonīds Cilevičs (12.c) – atzinība

Ķīmija

Rūdolfs Pogodins (9.c) – bronzas medaļa

Ludmila Hrižanovska (10.b) – bronzas medaļa

Anastasija Kirejenkova (11.c) – bronzas medaļa

Maksims Surovovs (10.b) – atzinība

Latviešu valoda

Diana Piskuna (7.d) – sudraba medaļa

Tomass Adijāns (8.c) – sudraba medaļa

Matemātika

Tamara Lana Petrosjana (5.c) – zelta medaļa

Vladislavs Kļevickis (12.c) – zelta medaļa

Alisa Mazore (6.a) – sudraba medaļa

Staņislavs Luka Stroževs (6.a) – sudraba medaļa

Gerberts Karro (6.b) – sudraba medaļa

Timurs Sņetkovs (8.b) – sudraba medaļa

Rūdolfs Pogodins (9.c) – sudraba medaļa

Deniss Kobeļevs (12.c) – sudraba medaļa

Edvards Šablinskis (5.c) – bronzas medaļa

Svjatoslavs Ustenko (6.a) – bronzas medaļa

Zenons Beļskis (6.c) – bronzas medaļa

Arsenijs Turko (7.a) – bronzas medaļa

Henrik Gabrielyan (8.b) – bronzas medaļa

Jevgeņijs Djomins (9.c) – bronzas medaļa

Daniils Nuždins (9.c) – bronzas medaļa

Lidija Ivanova (11.c) – bronzas medaļa

Oļegs Kurovs (11.c) – bronzas medaļa

Vadims Čašečņikovs (5.b) – atzinība

Sandra Politiko (5.c) – atzinība

Andrejs Makarovs (8.a) – atzinība

Tomass Adijāns (8.c) – atzinība

Irina Česnokova (10.b) – atzinība

Ludmila Hrižanovska (10.b) – atzinība

Maksims Surovovs (10.b) – atzinība

Leonīds Cilevičs (12.c) – atzinība

Vācu valoda

Maksims Makukins (7.a) – bronzas medaļa

Vēsture

Vladimirs Prudņikovs (9.c) – sudraba medaļa

Ņikita Stepanovs (9.c) – bronzas medaļa

Kirils Mitrofanovs (12.b) – atzinība

Latvijas atklātās olimpiādes

Angļu valoda (Rīgas pilsētas olimpiāde)

Viktors Šleifmanis (11.a) – atzinība

Angļu valoda ( Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas olimpiāde )

Stefanija Morozova (6.c) – bronzas medaļa

Paloma Amēlija Krastiņa (6.c) – atzinība

Lingvistika

Irina Česnokova (10.b) – bronzas medaļa

Vladislavs Kļevickis (12.c) – bronzas medaļa

Gļebs Zubkovs (12.c) – bronzas medaļa

Varvara Manannikova (9.b) – atzinība

Ņikita Stepanovs (9.c) – atzinība

Maksims Surovovs (10.b) – atzinība

Oļegs Kurovs (11.c) – atzinība

Veronika Martjanova (12.c) – atzinība

Matemātika

Staņislavs Luka Stroževs (6.a) – zelta medaļa

Maksims Surovovs (10.b) – zelta medaļa

Vladislavs Kļevickis (12.c) – zelta medaļa

Svjatoslavs Ustenko (6.a) – sudraba medaļa

Antons Polosuhins (9.b) – bronzas medaļa

Anastasija Tvoronoviča (6.b) – atzinība

Giorgs Cechladze (7.a) – atzinība

Lidija Ivanova (11.c) – atzinība

Matemātika (starptautiskais konkurss "Ķengurs")

Arsenijs Ščadilovs (2.d) – zelta medaļa

Vācu valoda (Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas olimpiāde)

Vladimirs Prudņikovs (9.c) – sudraba medaļa

Roksolana Soha (9.c) – sudraba medaļa

Tīna Sarapa (9.c) – bronzas medaļa

Ņikita Stepanovs (9.c) – bronzas medaļa

Maksims Makukins (7.a) – atzinība

Kirills Marks Tarakanovs (9.c) – atzinība

Sergejs Usovs (9.c) – atzinība