Uz sākumlapu



Rīgas 40. vidusskola
 
 
 
 
Skatīt karti
6

dec

2019

Šodien

piektdiena, 2019. gada
6. decembris
Nikolajs, Niklāvs, Niks

Starptautiskās olimpiādes

Rīgas 40. vidusskolas pārstāvji Latvijas izlasēs starptautiskajās olimpiādēs.

2018. gads

Arkādijs ŠALDOVS – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Prāga, Čehija). Bronzas medaļa


2017. gads

Andrejs MAKAROVS – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Dublina, Īrija).


2016. gads

Irina ČESNOKOVA – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Maisūru, Indija). Atzinības raksts

Angellika VOJEVODINA – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Maisūru, Indija).


2015. gads

Irina ČESNOKOVA – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Blagojevgrada, Bulgārija). Bronzas medaļa


2014. gads

Vladislavs KĻEVICKIS – Starptautiskā matemātikas olimpiāde (Keiptauna, DĀR). Bronzas medaļa


2013. gads

Vladislavs KĻEVICKIS – Starptautiskā matemātikas olimpiāde (Santa Marta, Kolumbija). Atzinības raksts

Daniels KOZIREVS – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Mančestra, Lielbritānija). Atzinības raksts

Estere ŠEINKMANE – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Mančestra, Lielbritānija). Zelta medaļa


2012. gads

Daniels KOZIREVS – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Ļubļana, Slovēnija).

Veronika SAHARUKA – Starptautiskā ķīmijas olimpiāde (Vašingtona, ASV). Bronzas medaļa

Estere ŠEINKMANE – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Ļubļana, Slovēnija). Bronzas medaļa

Gļebs ZUBKOVS – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Ļubļana, Slovēnija).


2011. gads

Dmitrijs JEVDOKIMOVS – Starptautiskā ķīmijas olimpiāde (Ankara, Turcija). Bronzas medaļa

Vladislavs KĻEVICKIS – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Pitsburga, ASV).

Jekaterina MALINA – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Pitsburga, ASV). Sudraba medaļa

Artūrs SEMEŅUKS – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Pitsburga, ASV). Bronzas medaļa

Sergejs SEREDENKO – Starptautiskā fizikas olimpiāde (Bangkoka, Taizeme). Bronzas medaļa

Estere ŠEINKMANE – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Pitsburga, ASV).


2010. gads

Andrejs HMEĻOVS – Starptautiskā fizikas olimpiāde (Zagreba, Horvātija). Atzinības raksts

Dmitrijs JEVDOKIMOVS – Starptautiskā ķīmijas olimpiāde (Tokija, Japāna).

Jekaterina MALINA – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Stokholma, Zviedrija). Atzinības raksts. Zelta medaļa komandu sacensībās

Aleksejs PEGUŠEVS – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Stokholma, Zviedrija). Sudraba medaļa. Zelta medaļa komandu sacensībās

Artūrs SEMEŅUKS – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Stokholma, Zviedrija). Bronzas medaļa. Zelta medaļa komandu sacensībās

Estere ŠEINKMANE – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Stokholma, Zviedrija). Atzinības raksts. Zelta medaļa komandu sacensībās


2009. gads

Andrejs HMEĻOVS – Starptautiskā fizikas olimpiāde (Merida, Meksika). Atzinības raksts

Aleksejs PEGUŠEVS – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Vroclava, Polija). Atzinības raksts

Jūlija PERECA – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Vroclava, Polija).

Artūrs SEMEŅUKS – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Vroclava, Polija). Sudraba medaļa

Estere ŠEINKMANE – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Vroclava, Polija).


2008. gads

Jekaterina MALINA – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Saulainais krasts, Bulgārija).

Aleksejs PEGUŠEVS – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Saulainais krasts, Bulgārija).

Artūrs SEMEŅUKS – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Saulainais krasts, Bulgārija).

Idans ZALMANSONS – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Saulainais krasts, Bulgārija).


2007. gads

Jūlija PEČERSKA – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Sanktpēterburga, Krievija).

Jeļizaveta PERECA – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Sanktpēterburga, Krievija).


2006. gads

Olga BUGAJENKO – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Tartu, Igaunija).

Simona STRIŽEVSKA – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Tartu, Igaunija).

Jūlija ZOTOVA – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Tartu, Igaunija).


2005. gads

Maksims ARZAMASOVS – Starptautiskā ķīmijas olimpiāde (Taibei, Taivāna). Sudraba medaļa

Inesa BOIKOVA – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Leidene, Nīderlande).

Margarita BOROVKOVA – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Leidene, Nīderlande).

Aleksandra ŅIVINA – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Leidene, Nīderlande). Atzinības raksts

Sergejs POGORELOVS – Starptautiskā informātikas olimpiāde (Novi Sonča, Polija).


2004. gads

Maksims ARZAMASOVS – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Maskava, Krievija). Sudraba medaļa komandu sacensībās

Maksims ARZAMASOVS – Starptautiskā ķīmijas olimpiāde (Ķīle, Vācija). Bronzas medaļa

Margarita BOROVKOVA – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Maskava, Krievija). Sudraba medaļa komandu sacensībās

Aleksandra ŅIVINA – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Maskava, Krievija). Sudraba medaļa komandu sacensībās

Sergejs POGORELOVS – Starptautiskā informātikas olimpiāde (Atēnas, Grieķija). Sudraba medaļa

Taisija ŠANTARE – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Maskava, Krievija). Atzinības raksts. Sudraba medaļa komandu sacensībās


2003. gads

Maksims ARZAMASOVS – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Boroveca, Bulgārja).

Margarita BOROVKOVA – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Boroveca, Bulgārja). Atzinības raksts

Artjoms KOBAHIDZE – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Boroveca, Bulgārja).

Aleksandra ŅIVINA – Starptautiskā lingvistikas olimpiāde (Boroveca, Bulgārja).


2002. gads

Sergejs KOZLOVIČS – Starptautiskā informātikas olimpiāde (Jongina, Dienvidkoreja).


2001. gads

Igors GORBOVICKIS – Starptautiskā matemātikas olimpiāde (Vašingtona, ASV). Sudraba medaļa

Vladimirs REDJKO – Starptautiskā informātikas olimpiāde (Tampere, Somija). Bronzas medaļa


2000. gads

Igors GORBOVICKIS – Starptautiskā informātikas olimpiāde (Pekina, Ķīna). Sudraba medaļa

Igors GORBOVICKIS – Starptautiskā matemātikas olimpiāde (Tedžona, Dienvidkoreja). Bronzas medaļa

Aleksandra KOROĻOVA – Starptautiskā matemātikas olimpiāde (Tedžona, Dienvidkoreja). Bronzas medaļa

Vladimirs REDJKO – Starptautiskā informātikas olimpiāde (Pekina, Ķīna). Bronzas medaļa


1999. gads

Deniss ČEBIKINS – Starptautiskā matemātikas olimpiāde (Bukareste, Rumānija). Zelta medaļa

Igors GORBOVICKIS – Starptautiskā matemātikas olimpiāde (Bukareste, Rumānija).

Aleksandra KOROĻOVA – Starptautiskā matemātikas olimpiāde (Bukareste, Rumānija).


1998. gads

Deniss ČEBIKINS – Starptautiskā matemātikas olimpiāde (Taibei, Taivāna). Sudraba medaļa

Aleksandra KOROĻOVA – Starptautiskā matemātikas olimpiāde (Taibei, Taivāna). Bronzas medaļa


1996. gads

Vadims MOLDAVSKIS – Starptautiskā matemātikas olimpiāde (Mumbaja, Indija).

Jevgeņijs ROGOVS – Starptautiskā ķīmijas olimpiāde (Maskava, Krievija). Bronzas medaļa

Aleksandrs SĻIVKINS – Starptautiskā matemātikas olimpiāde (Mumbaja, Indija). Bronzas medaļa


1995. gads

Aleksandrs SĻIVKINS – Starptautiskā informātikas olimpiāde (Eindhovena, Nīderlande).

Aleksandrs SĻIVKINS – Starptautiskā matemātikas olimpiāde (Toronto, Kanāda). Sudraba medaļa


1994. gads

Sergejs NAGIBINS – Starptautiskā informātikas olimpiāde (Stokholma, Zviedrija). Bronzas medaļa