Uz sākumlapu



Rīgas 40. vidusskola
 
 
 
 
Skatīt karti
9

dec

2019

Šodien

pirmdiena, 2019. gada
9. decembris
Tabita, Sarmīte

Mācību olimpiāžu laureāti (2016./17. mācību gads)

2016./17. mācību gads

Olimpiāžu laureāti

Latvijas Valsts olimpiādes

Bioloģija

Andrejs Makarovs (11.b) – atzinība


Franču valoda
Pavels Lindermans (9.a) – zelta medaļa

Staņislavs Luka Stroževs (9.a) – sudraba medaļa


Matemātika

Andrejs Makarovs (11.b) – bronzas medaļa


Vācu valoda

Viktorija Pankratova (12.c) – bronzas medaļa


Vēsture

Svjatoslavs Ustenko (9.a) – sudraba medaļa


Rīgas pilsētas olimpiādes

Bioloģija

Andrejs Makarovs (11.b) – zelta medaļa

Anastasija Gricenko (12.c) – sudraba medaļa

Maiia Klein (9.a) – bronzas medaļa

Alisa Mazore (9.a) – bronzas medaļa
Georgijs Ostaņevičs (12.c) – bronzas medaļa
Rūdolfs Pogodins (12.c) – bronzas medaļa

Anastasija Tvoronoviča (9.b) – atzinība

Giorgs Cechladze (10.b) – atzinība

Deniss Vasiļenko (11.b) – atzinība


Ekonomika
Ispirs Haradžanjans (11.b) – sudraba medaļa

Andrejs Makarovs (11.b) – sudraba medaļa

Georgijs Ostaņevičs (12.c) – sudraba medaļa


Fizika

Andrejs Makarovs (11.b) – sudraba medaļa

Deniss Vasiļenko (11.b) – sudraba medaļa

Maiia Klein (9.a) – bronzas medaļa

Staņislavs Luka Stroževs (9.a) – bronzas medaļa
Svjatoslavs Ustenko (9.a) – bronzas medaļa
Rūdolfs Pogodins (12.c) – bronzas medaļa

Franču valoda
Pavels Lindermans (9.a) – zelta medaļa
Staņislavs Luka Stroževs (9.a) – sudraba medaļa
Svjatoslavs Ustenko (9.a) – bronzas medaļa
Milena Flankova (9.a) – atzinība

Ģeogrāfija

Georgijs Ostaņevičs (12.c) – zelta medaļa
Rūdolfs Pogodins (12.c) – zelta medaļa

Viktorija Pankratova (12.c) – sudraba medaļa

Andrejs Makarovs (11.b) – bronzas medaļa

Anna Baryshnikova (10.b) – atzinība

Deniss Vasiļenko (11.b) – atzinība


Informātika

Gļebs Maksimovs (10.c) – atzinība

Maksimilians Maksimovs (10.c) – atzinība

Henrik Gabrielyan (11.b) – atzinība


Krievu valoda un literatūra

Rivka Zhivotovskaya (8.d) – zelta medaļa

Viktorija Pankratova (12.c) – zelta medaļa

Ņikita Mjakšins (9.c) – sudraba medaļa

Marianna Urvanceva (10.a) – atzinība


Ķīmija

Alisa Mazore (9.a) – zelta medaļa

Svjatoslavs Ustenko (9.a) – zelta medaļa

Staņislavs Luka Stroževs (9.a) – sudraba medaļa

Andrejs Makarovs (11.b) – sudraba medaļa
Viktorija Pankratova (12.c) – bronzas medaļa
Rūdolfs Pogodins (12.c) – atzinība

Latviešu valoda

Ērika Vekšina (8.d) – zelta medaļa

Natālija Ivanova (8.a) – sudraba medaļa


Matemātika

Arsenijs Ščadilovs (5.d) – zelta medaļa

Sofija Nagibina (6.a) – zelta medaļa

Daniils Ļeontjevs (6.c) – sudraba medaļa

Rehafa El Rekabija (6.d) – sudraba medaļa

Maksims Makukins (10.b) – sudraba medaļa

Andrejs Makarovs (11.b) – sudraba medaļa

Naomi Šuļkina (5.b) – bronzas medaļa

Olga Fomičeva (5.c) – bronzas medaļa

Zoja Šihmane (5.d) – bronzas medaļa

Edvards Šablinskis (8.c) – bronzas medaļa

Arkādijs Šaldovs (8.d) – bronzas medaļa

Anastasija Tvoronoviča (9.b) – bronzas medaļa

Rūdolfs Pogodins (12.c) – bronzas medaļa

Sergejs Žahovskis (12.c) – bronzas medaļa

Katrine Krjukova (6.d) – atzinība

Aleksandrs Matrosovs (8.a) – atzinība

Vladimir Bulgakov (8.c) – atzinība

Tamara Lana Petrosjana (8.c) – atzinība

Staņislavs Luka Stroževs (9.a) – atzinība

Paloma Amēlija Krastiņa (9.c) – atzinība

Henrik Gabrielyan (11.b) – atzinība


Vācu valoda

Viktorija Pankratova (12.c) – zelta medaļa

Aleksandra Jeršova (8.b) – suraba medaļa

Edvards Šablinskis (8.c) – bronzas medaļa

Viktorija Tkačenko (12.a) – atzinība

Georgijs Ostaņevičs (12.c) – atzinība


Vēsture

Svjatoslavs Ustenko (9.a) – zelta medaļa

Anastasija Gricenko (12.c) – sudraba medaļa

Viktorija Pankratova (12.c) – atzinība


Zinātniski pētniecisko darbu konkurss

Aleksandra Peškova (11.a) – augstākā pakāpe

Anastasija Gricenko (12.c) – sudraba medaļa

Jekaterina Kursova (11.a) – bronzas medaļa


Latvijas atklātās olimpiādes

Angļu valoda (Rīgas pilsētas Centra un Ziemeļu rajona publiskās runas konkurss)

Jeļizaveta Korņilova (6.b) – atzinība


Krievu valoda un literatūra

Ņikita Mjakšins (9.c) – sudraba medaļa

Viktorija Pankratova (12.c) – atzinība


Lingvistika

Andrejs Makarovs (11.b) – zelta medaļa

Rene Veide (8.d) – atzinība

Alisa Mazore (9.a) – atzinība

Anastasija Eiferova (10.c) – atzinība

Ispirs Haradžanjans (11.b) – atzinība

Anastasija Gricenko (12.c) – atzinība


Matemātika

Naomi Šuļkina (5.b) – sudraba medaļa

Arsenijs Ščadilovs (5.d) – sudraba medaļa

Daniils Ļeontjevs (6.c) – sudraba medaļa

Staņislavs Luka Stroževs (9.a) – sudraba medaļa

Ilya Bushuev (6.a) – bronzas medaļa
Sofija Nagibina (6.a) – bronzas medaļa
Rene Veide (8.d) – bronzas medaļa
Alisa Mazore (9.a) – bronzas medaļa
Rūdolfs Pogodins (12.c) – bronzas medaļa

Dmitrijs Jaldovs (6.a) – atzinība

Vadims Čašečņikovs (8.b) – atzinība

Arkādijs Šaldovs (8.d) – atzinība

Svjatoslavs Ustenko (9.a) – atzinība

Sergejs Žahovskis (12.c) – atzinība