Uz sākumlapuRīgas 40. vidusskola
 
 
 
 
Skatīt karti
23

jun

2024

Šodien

svētdiena, 2024. gada
23. jūnijs
Līga

Girl Power

Girl Power - pielāgota uzņēmējdarbības izglītība meitenēm vecumā no 15 līdz 18 gadiem Latvijā un Igaunijā.


Projekta uzdevumi bija izskaidrot mērķgrupai (jaunietes 15-18 gadus jaunas) galvenos uzņēmējdarbības principus, palīdzot iegūt, attīstīt prasmes un kompetences, kas uzņēmējām ir izšķirošas, ļaujot viņiem iegūt reālistisku praktisku pieredzi - kā veidot un vadīt uzņēmumu. Turklāt, parādot iespēju sadarboties un sasniegt mērķus starptautiskā vidē.
Projekta laikā kopumā notika vairāki mērķēti pasākumi, lai realizētu projekta mērķi un uzdevumus: ideju ģenerēšana darbnīca "Atnāc tukšā, aizbrauc ar mērķi" - pasākumā iesaistot tās meitenes, kuras ir ieinteresētas uzņēmējdarbībā, bet nespēj noformulēt un izstrādāt biznesa ideju; ideju novērtēšanas darbnīcas "Cik labs tu esi?", kurās tiks prezentētas biznesa idejas un šīs idejas vērtēs eksperti, kā arī ieteiks labākos risinājumus.

Pārrobežu LV-EST sadarbības hakatoni "Padari savu ideju par realitāti " , darbs komandās un ideju reāla izstrādāšana; biznesa motivācijas konferences "Jaunība - visas iespējas biznesam! "

Turklāt projekta partneri izstrādās mācību programmu kopā ar novatorisku informācijas komunikāciju rīku.

Projekta rezultāti:

projektā tika izveidoti 20 skolēnu mācību uzņēmumi, šajos uzņēmumos darbojās un pastāvīgi piedalījās 84 meitenes no Latvijas (no trijām dažādām Rīgas skolām) un Igaunijas.

Sīkāka informācija par skolēnu uzņēmumiem: https://girlpower.space/lv/studentu-uznemumi