Uz sākumlapu



Rīgas 40. vidusskola
 
 
 
 
Skatīt karti
24

jul

2024

Šodien

trešdiena, 2024. gada
24. jūlijs
Kristīne, Krista, Kristiāna, Kristiāns

Mācību olimpiāžu laureāti (2023./24. mācību gads)

2023./24. mācību gads

Olimpiāžu laureāti

Latvijas valsts olimpiādes

Franču valoda
Ilarions Rostovs (10.a) – sudraba medaļa
Adelina Zabecka (9.b) – bronzas medaļa

Krievu valoda
Anastasija Siromjatnova (8.b) – atzinība
Vladimirs Antonovs (10.b) – atzinība

Vācu valoda
Marija Muhina (12.b) – sudraba medaļa


Rīgas valstpilsētas olimpiādes
Angļu valoda
Ričards Salazars-Kamue (6.a) – sudraba medaļa
Jegors Poskačejevs (8.c) – sudraba medaļa
Ričards Berkovičs (9.a) – sudraba medaļa
Alīna Šarkovska (11.b) – sudraba medaļa
Marija Muhina (12.b) – sudraba medaļa
Aleksandra Skibo (8.d) – bronzas medaļa
Ivans Kapins (9.d) – bronzas medaļa
Klimentijs Rečs (9.d) – bronzas medaļa
Daņila Afanasjevs (10.a) – bronzas medaļa

Anatolii Amzin (11.a) – bronzas medaļa

Alīna Todosijenko (11.b) – bronzas medaļa

Dāvids Feldbergs (10.a) – atzinība

Bioloģija

Linda Būde (11.b) – zelta medaļa
Andrejs Harlans (8.c) – sudraba medaļa

Sofia Silabrama (9.b) – bronzas medaļa

Olga Fomičeva (12.b) – bronzas medaļa

Aleksandrs Raciņš (11.b) – atzinība

Marija Sofija Kihalova (12.b) – atzinība


Ekonomika

Dāvids Āķis (11.b) – atzinība


Fizika
Aleksejs Skitskis (9.d) – sudraba medaļa
Alīna Šarkovska (11.b) – sudraba medaļa
Martina Butkeviča (9.a) – bronzas medaļa
Kirill Kerentsev (9.a) – bronzas medaļa
Daņila Merkulovs (10.b) – bronzas medaļa
Jegors Komarovs (11.b) – bronzas medaļa
Marta Verdena (11.b) – bronzas medaļa

Maksims Kirgetovs (11.b) – atzinība

Ervīns Laizāns (12.b) – atzinība

Ivans Rogozins (12.b) – atzinība


Franču valoda
Ilarions Rostovs (10.a) – sudraba medaļa
Adelina Zabecka (9.b) – atzinība

Ģeogrāfija

Alīna Šarkovska (11.b) – sudraba medaļa

Ivans Loginovs (11.a) – bronzas medaļa

Maksims Kirgetovs (11.b) – bronzas medaļa

Olga Fomičeva (12.b) – bronzas medaļa

Alberts Vladiko (11.b) – atzinība


Informātika

Aleksejs Tupiks (8.a) – bronzas medaļa

Alīna Šarkovska (11.b) – atzinība


Krievu valoda
Anastasija Siromjatnova (8.b) – sudraba medaļa
Martina Butkeviča (9.a) – sudraba medaļa
Aksinja Kovaļova (9.b) – sudraba medaļa
Vladimirs Antonovs (10.b) – bronzas medaļa
Artjoms Muldaševs (11.a) – bronzas medaļa
Viktorija Vilciņa (11.a) – bronzas medaļa

Ķīmija
Ričards Berkovičs (9.a) – bronzas medaļa
Daņila Merkulovs (10.b) – bronzas medaļa
Kirill Kerentsev (9.a) – atzinība
Gabriela Grīnberga (9.b) – atzinība
Sofia Silabrama (9.b) – atzinība
Valērija Jakimova (10.b) – atzinība

Matemātika
Leonīds Kirillovs (5.c) – zelta medaļa
Dāvids Topurovs (5.a) – sudraba medaļa
Arina Bobrova (5.a) – bronzas medaļa
Makar Gromov (6.b) – bronzas medaļa
Aleksejs Tupiks (8.a) – bronzas medaļa
Iļja Lentjušenkovs (8.c) – bronzas medaļa
Marija Muhina (12.b) – bronzas medaļa
Kristina Kirpitsova (6.a) – atzinība
Davids Balters (6.b) – atzinība
Laura Rožoka (7.a) – atzinība
Alexander Bulgakov (8.a) – atzinība

Vācu valoda
Jaroslavs Jakovļevs (8.d) – sudraba medaļa
Marija Muhina (12.b) – sudraba medaļa

Aleksandra Skibo (8.d) – atzinība

Lada Konditerova (11.a) – atzinība

Marija Pojarkova (12.a) – atzinība


Vēsture

Artjoms Kuzņecovs (12.a) – sudraba medaļa

Aksinja Kovaļova (9.b) – atzinība

Pavels Pesterņikovs (9.b) – atzinība

Sofia Silabrama (9.b) – atzinība


Zinātniski pētniecisko darbu konkurss (novada posms)

Dana Kazina (10.b) – bronzas medaļa (valodniecība un literatūra)



Latvijas atklātās olimpiādes

Ģeogrāfija

Adelina Zabecka (9.b) – bronzas medaļa


Krievu valoda (Rīgas 40. vidusskolas atklātais konkurss)

Aksinja Kovaļova (9.b) – zelta medaļa

Vladimirs Antonovs (10.b) – sudraba medaļa

Martina Butkeviča (9.a) – bronzas medaļa

Viktorija Vilciņa (11.a) – bronzas medaļa

Sofija Isajenko (8.b) – atzinība

Artjoms Muldaševs (11.a) – atzinība


Lingvistika

Marija Germane (9.b) – atzinība


Matemātika

Leonīds Kirillovs (5.c) – zelta medaļa
Aleksandrs Librants-Lacis (7.b) – bronzas medaļa
Makar Gromov (6.b) – atzinība

Vācu valoda

Dmitrijs Zinovjevs (9.a) – bronzas medaļa

Darja Veļenteičika (9.a) – atzinība

Pavels Pesterņikovs (9.b) – atzinība

Elizabete Gračova (9.d) – atzinība