Uz sākumlapu



Rīgas 40. vidusskola
 
 
 
 
Skatīt karti
4

mar

2024

Šodien

pirmdiena, 2024. gada
4. marts
Alise, Auce

Stundu saraksts (12. klases)

2023./2024. mācību gads

Eižena Laubes korpuss (Tērbatas iela 15/17)


12.a klase (humanitārās zinātnes un kultūra)

Diena
Nr.
Laiks
Priekšmets
Telpa
Pirmdiena
0. 8.00-8.40Angļu valoda107./705.
1. 8.45-9.25Angļu valoda107./705.
2. 9.30-10.10Projekta darbs/Vācu valoda405.
3. 10.30-11.10Matemātika402.
4. 11.30-12.10Vācu valoda405./406.
5.
12.25-13.05Vācu valoda406.
Otrdiena
0.
8.00-8.40Angļu valoda107./705.
1.
8.45-9.25Angļu valoda107./705.
2.
9.30-10.10Latviešu valoda302.
3.
10.30-11.10Latviešu valoda302.
4.
11.30-12.10
Kultūra un māksla 408.
5.
12.25-13.05
Kultūra un māksla408.
Trešdiena
0.
8.00-8.40Sports un veselība
1.
8.45-9.25Sports un veselība
2.
9.30-10.10Krievu valoda
505.
3.
10.30-11.10Krievu valoda505.
4.
11.30-12.10Matemātika402.
5.
12.25-13.05
Matemātika402.
6.
13.20-14.00
Angļu valoda107./705.
7.
14.05-14.45
Angļu valoda107./705.
Ceturtdiena
0.
8.00-8.40 Angļu valoda 107./705.
1.
8.45-9.25 Angļu valoda 107./705.
2.
9.30-10.10Kultūra un māksla 504.
3.
10.30-11.10Kultūra un māksla 504.
4.
11.30-12.10Kultūra un māksla504.
5.
12.25-13.05Kultūra un māksla504.
6.
13.20-14.00
Vācu valoda401./405./406.
7.
14.05-14.45
Vācu valoda401./405./406.
Piektdiena
0.
8.00-8.40 Klases stunda 208.
1.
8.45-9.25Angļu valoda107./705.
2.
9.30-10.10Angļu valoda107./705.
3.
10.30-11.10 Latviešu valoda 302.
4.
11.30-12.10Latviešu valoda302.
5.
12.25-13.05
Kultūra un māksla505.
6.
13.20-14.00
Kultūra un māksla505.
7.
14.05-14.45
Matemātika402.
8.
14.50-15.30
Vācu valoda401./405./406.



12.a klase (uzņēmējdarbības pamati)

Diena
Nr.
Laiks
Priekšmets
Telpa
Pirmdiena
0. 8.00-8.40 Angļu valoda107./705.
1. 8.45-9.25 Angļu valoda107./705.
2. 9.30-10.10Matemātika402.
3. 10.30-11.10Lietišķā angļu valoda107.
4. 11.30-12.10Ģeogrāfija307.
5.
12.25-13.05Ģeogrāfija307.
6.
13.20-14.00Ģeogrāfija307.
Otrdiena
0.
8.00-8.40 Angļu valoda107./705.
1.
8.45-9.25Angļu valoda107./705.
2.
9.30-10.10 Latviešu valoda 302.
3.
10.30-11.10 Latviešu valoda 302.
4.
11.30-12.10
Ģeogrāfija307.
5.
12.25-13.05Ģeogrāfija307.
6.
13.20-14.00
Ģeogrāfija307.
Trešdiena
0.
8.00-8.40Sports un veselība
1.
8.45-9.25Sports un veselība
2.
9.30-10.10Matemātika402.
3.
10.30-11.10Matemātika402.
4.
11.30-12.10Uzņēmējdarbības pamati208.
5.
12.25-13.05
Uzņēmējdarbības pamati208.
6.
13.20-14.00
Angļu valoda107./705.
7.
14.05-14.45
Angļu valoda107./705.
Ceturtdiena
0.
8.00-8.40 Angļu valoda 107./705.
1.
8.45-9.25Angļu valoda107./705.
2.
9.30-10.10
3.
10.30-11.10
4.
11.30-12.10Matemātika402.
5.
12.25-13.05Matemātika402.
6.
13.20-14.00
Vācu valoda401./405./406.
7.
14.05-14.45
Vācu valoda401./405./406.
Piektdiena
0.
8.00-8.40 Klases stunda 208.
1.
8.45-9.25Angļu valoda107./705.
2.
9.30-10.10Angļu valoda107./705.
3.
10.30-11.10 Latviešu valoda302.
4.
11.30-12.10Latviešu valoda302.
5.
12.25-13.05
Matemātika402.
6.
13.20-14.00
Matemātika402.
7.
14.05-14.45
Projekta darbs
8.
14.50-15.30
Vācu valoda401./405./406.


12.b klase (matemātika, dabaszinātnes un tehnoloģijas)

Diena
Nr.
Laiks
Priekšmets
Telpa
Pirmdiena
0. 8.00-8.40Programmēšana 301.
1. 8.45-9.25Programmēšana301.
2. 9.30-10.10Matemātika402.
3. 10.30-11.10Uzņēmējdarbības pamati208.
4.11.30-12.10Uzņēmējdarbības pamati208.
5.
12.25-13.05
Projekta darbs
Otrdiena
0.
8.00-8.40Programmēšana 304.
1.
8.45-9.25Programmēšana 303.
2.
9.30-10.10Angļu valoda107./705.
3.
10.30-11.10Angļu valoda107./705.
4.
11.30-12.10
Fizika 601.
5.
12.25-13.05
Fizika601.
6.
13.20-14.00
Fizika601.
Trešdiena
0.
8.00-8.40Sports un veselība
1.
8.45-9.25Sports un veselība
2.
9.30-10.10Matemātika402.
3.
10.30-11.10Matemātika402.
4.
11.30-12.10
5.
12.25-13.05
6.
13.20-14.00
Latviešu valoda
302.
7.
14.05-14.45
Latviešu valoda
302.
8.
14.50-15.30
Programmēšana
304.
9.
15.35-16.15
Programmēšana
304.
Ceturtdiena
0.
8.00-8.40
1.
8.45-9.25Fizika601.
2.
9.30-10.10Fizika 601.
3.
10.30-11.10Fizika 601.
4.
11.30-12.10 Matemātika 402.
5.
12.25-13.05Matemātika402.
6.
13.20-14.00
Vācu valoda401./406.
7.
14.05-14.45
Vācu valoda401./406.
Piektdiena
0.
8.00-8.40Klases stunda 208.
1.
8.45-9.25Latviešu valoda 302.
2.
9.30-10.10Latviešu valoda302.
3.
10.30-11.10Angļu valoda107./705.
4.
11.30-12.10Angļu valoda107./705.
5.
12.25-13.05Matemātika402.
6.
13.20-14.00
Matemātika402.
7.
14.05-14.45
Sports un veselība 409.
8.
14.50-15.30
Vācu valoda
401./406.


12.b klase (dabaszinātnes)

Diena
Nr.
Laiks
Priekšmets
Telpa
Pirmdiena
0. 8.00-8.40
1. 8.45-9.25
2. 9.30-10.10Projekta darbs
3. 10.30-11.10Matemātika402.
4.11.30-12.10Bioloģija501.
5.
12.25-13.05Bioloģija501.
6.
13.20-14.00Bioloģija501.
7.14.05-14.45
Bioloģija
501.
Otrdiena
0.
8.00-8.40
1.
8.45-9.25
2.
9.30-10.10 Angļu valoda 107./705.
3.
10.30-11.10 Angļu valoda 107./705.
4.
11.30-12.10
Fizika601.
5.
12.25-13.05
Fizika601.
6.
13.20-14.00
Fizika601.
7.
14.05-14.45
Ķīmija309.
Trešdiena
0.
8.00-8.40Sports un veselība
1.
8.45-9.25Sports un veselība
2.
9.30-10.10Bioloģija 501.
3.
10.30-11.10Bioloģija 501.
4.
11.30-12.10
Matemātika402.
5.
12.25-13.05
Matemātika402.
6.
13.20-14.00
Latviešu valoda302.
7.
14.05-14.45
Latviešu valoda
302.
Ceturtdiena
0.
8.00-8.40Ķīmija 309.
1.
8.45-9.25Fizika 601.
2.
9.30-10.10Fizika 601.
3.
10.30-11.10Fizika 601.
4.
11.30-12.10Ķīmija309.
5.
12.25-13.05Ķīmija309.
6.
13.20-14.00
Vācu valoda401./406.
7.
14.05-14.45
Vācu valoda401./406.
Piektdiena
0.
8.00-8.40Klases stunda208.
1.
8.45-9.25 Latviešu valoda 302.
2.
9.30-10.10 Latviešu valoda 302.
3.
10.30-11.10Angļu valoda107./705.
4.
11.30-12.10Angļu valoda107./705.
5.
12.25-13.05Ķīmija309.
6.
13.20-14.00
Ķīmija309.
7.
14.05-14.45
Matemātika402.
8.
14.50-15.30
Vācu valoda
401./406.