Uz sākumlapu



Rīgas 40. vidusskola
 
 
 
 
Skatīt karti
4

mar

2024

Šodien

pirmdiena, 2024. gada
4. marts
Alise, Auce

Stundu saraksts (3. klases)

2023./2024. mācību gads

Konstanīna Pēkšēna korpuss (Akas iela 10)


3.a klase

Diena
Nr.
Laiks
Priekšmets
Telpa
Pirmdiena
0. 8.00-8.40
1. 8.45-9.25Matemātika308.
2. 9.30-10.10Vizuālā māksla308.
3. 10.30-11.10Angļu valoda205./403.b
4. 11.30-12.10Latviešu valoda303.
5.
12.25-13.05
Latviešu valoda303.
Otrdiena
0.
8.00-8.40Klases stunda
308.
1.
8.45-9.25Matemātika308.
2.
9.30-10.10Sports un veselībaSporta zāle
3.
10.30-11.10Angļu valoda205./403.b
4.
11.30-12.10
Latviešu valoda303.
5.
12.25-13.05
Latviešu valoda303.
Trešdiena
0.
8.00-8.40
1.
8.45-9.25
2.
9.30-10.10Latviešu valoda
303.
3.
10.30-11.10Matemātika308.
4.
11.30-12.10
Dabaszinības
308.
5.
12.25-13.05
Krievu valoda
308.
Ceturtdiena
0.
8.00-8.40
1.
8.45-9.25Krievu valoda308.
2.
9.30-10.10Matemātika308.
3.
10.30-11.10Sociālās zinības308.
4.
11.30-12.10Dabaszinības308.
5.
12.25-13.05
Krievu valoda
308.
Piektdiena
0.
8.00-8.40
1.
8.45-9.25Sports un veselībaSporta zāle
2.
9.30-10.10Krievu valoda308.
3.
10.30-11.10Dizains un tehnoloģijas308.
4.
11.30-12.10Dizains un tehnoloģijas308.
5.
12.25-13.05
Mūzika209.


3.b klase

Diena
Nr.
Laiks
Priekšmets
Telpa
Pirmdiena
0. 8.00-8 .40 Sports un veselība Sporta zāle
1. 8.45-9.25Matemātika208.
2. 9.30-10.10Latviešu valoda105./303.
3. 10.30-11.10Latviešu valoda105./303.
Otrdiena
0.
8.00-8.40 Klases stunda 208.
1.
8.45-9.25 Krievu valoda 208.
2.
9.30-10.10Latviešu valoda105./303.
3.
10.30-11.10Latviešu valoda105./303.
4.
11.30-12.10
Angļu valoda205./403.b
5.
12.25-13.05
Dabaszinības
208.
Trešdiena
0.
8.00-8.40
1.
8.45-9.25 Latviešu valoda 105./303.
2.
9.30-10.10Dabaszinības208.
3.
10.30-11.10Matemātika208.
4.
11.30-12.10
Krievu valoda208.
5.
12.25-13.05
Sociālās zinības208.
Ceturtdiena
0.
8.00-8.40
1.
8.45-9.25
2.
9.30-10.10Matemātika208.
3.
10.30-11.10Angļu valoda205./403.b
4.
11.30-12.10Dizains un tehnoloģijas208.
5.
12.25-13.05
Dizains un tehnoloģijas208.
6.
13.20-14.00
Krievu valoda
208.
Piektdiena
0.
8.00-8.40
1.
8.45-9.25
2.
9.30-10.10Matemātika208.
3.
10.30-11.10Krievu valoda208.
4.
11.30-12.10Sports un veselībaSporta zāle
5.
12.25-13.05
Vizuālā māksla208.
6.
13.20-14.00
Mūzika
209.


3.c klase

Diena
Nr.
Laiks
Priekšmets
Telpa
Pirmdiena
0. 8.00-8.40
1. 8.45-9.25Latviešu valoda105./303.
2. 9.30-10.10Matemātika204.
3. 10.30-11.10Dizains un tehnoloģijas204.
4. 11.30-12.10Sports un veselībaSporta zāle
5.
12.25-13.05
Dizains un tehnoloģijas
204.
Otrdiena
0.
8.00-8.40 Latviešu valoda 105./303.
1.
8.45-9.25Latviešu valoda105./303.
2.
9.30-10.10Matemātika204.
3.
10.30-11.10Krievu valoda204.
4.
11.30-12.10
Dabaszinības204.
Trešdiena
0.
8.00-8.40
1.
8.45-9.25Matemātika204.
2.
9.30-10.10Angļu valoda205./403.b
3.
10.30-11.10Latviešu valoda105./303.
4.
11.30-12.10Latviešu valoda105./303.
5.
12.25-13.05
Krievu valoda204.
Ceturtdiena
0.
8.00-8.40
1.
8.45-9.25Matemātika 204.
2.
9.30-10.10Angļu valoda205./403.b
3.
10.30-11.10Krievu valoda204.
4.
11.30-12.10Sociālās zinības204.
5.
12.25-13.05
Dabaszinības204.
Piektdiena
0.
8.00-8.40 Mūzika 209.
1.
8.45-9.25 Klases stunda 204.
2.
9.30-10.10 Sports un veselība Sporta zāle
3.
10.30-11.10Krievu valoda204.
4.
11.30-12.10Vizuālā māksla204.